Sortiment


Cabernet Sauvignon Rosé

Akostné odrodové víno s prívlastkom Neskorý zber Víno s chráneným označením pôvodu. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, obec Chorvátsky Grob, hon Španielska hora.

2018 - polosuché Moderná čerešňovo ružová farba. Vo vôni dominujú ovocné tóny jahôd, malín a ríbezlí na smotanovom pozadí. Chuť vína je svieža, harmonická s dozvukom kandizovaného ovocia, s peknou kyselinkou a decentným zvyškovým cukrom.

Viac informácií

Alibernet

2020 - suché Rubínovo červená farba. Vo vôni dominujú ovocné tóny čiernych ríbezlí na smotanovom pozadí. Chuť vína je jemná, harmonická s dozvukom kandizovaného ovocia, s dozvukom jemnej triesloviny.

Viac informácií

Hibernal

Akostné odrodové víno Víno s chráneným označením pôvodu. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, obec Kučišdorf, hon Svistak.

2021 Víno s výrazne ovocnou vôňou po tropických plodoch a broskyniach, ktoré dotvára telo a dôverne kopíruje aromatické vnemy. Charakter vína dotvára vyšší zvyškový cukor v spojení so šťavnatou kyselinkou.

Viac informácií

Müller Thurgau

Akostné odrodové víno Víno s chráneným označením pôvodu. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, obec Pezinok, hon Holopereg.

2021 Víno s príjemnou vôňou pripomínajúcou vinohradnícke biele marhule spojení rozkvitnutou jarnou lúkou, Chuť vína je pikantná a svieža s príjemnou kyselinkou. Dochuť vína dôverne kopíruje aromatické vnemy.

Viac informácií

Noria

Akostné odrodové víno Víno s prívlastkom neskorý zber. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, obec Pezinok, hon Holopereg.

2021 Víno má iksrivú zlatistú farbu a arómu plnú kvetov, čersvého citrusového ovocia a vinohradníckej broskyňe. Chuť je plná, doplnená príjemnou sviežou kyselnikou s jemnými medovími tónmi.

Viac informácií

Veltlínske zelené

Akostné odrodové víno s prívlastkom Neskorý zber Víno s chráneným označením pôvodu. Malokarpatská vinohradnícka oblasť, obec Chorvátsky Grob, hon Španielska hora.

2021 Je prevládajúcou odrodou slovenských vinárov. Je svetlej zelenožltej farby s príjemným, intenzívnym mandľovo-ovocným buketom a decentnou mierne horko mandľovou dochuťou. V chuti tohto vína nadchne príjemná pikantná kyselinka.

Viac informácií

Pesecká leánka

malokarpatská vinohradnicka oblasť extraktívne médium hlbšej zlatistej farby a jemnej výraznej vône po lipe, mede a tropickom ovocí vína.chuť vína osobitného odrodového charakteru, na jazyku dužinatá, štavnatá, medovo-mandľová. Dochuť je, príkladne harmonická, mierne korenistá.

Viac informácií

Pinot Gris

malokarpatská vinohradnicka oblasť príťažlivý vzhľad vína, decentná vôňa banánu a manga stavba vína je vyvážená perzistentná dobre štrukturovaná s ideálnou harmóniou kyselín a extraktných látok dochuť vína je plná s dobrým zrecím potenciálom.

Viac informácií

Rizling rínsky

Malokarpatská vinohradnícka oblasť. víno so sviežim zelenkavo-žltým odtieňom. veľmi intenzívna aróma po lipovom kvete je doplnena o korenisto lipové tóny s decentým ovocným okrajom. chuť je perzistentná, lahodne dlhá spikantnými kyselinkami a s vyváženým zvyškovým cukrom. dochuť je pevná a čistá.

Viac informácií

Frizzante

Malokarpatská vinohradnicka oblasť extraktívne médium hlbšej zlatistej farby a jemnej výraznej vône po lipe, mede a tropickom ovocí vína.chuť vína osobitného odrodového charakteru, na jazyku dužinatá, štavnatá, medovo-mandľová. Dochuť je, príkladne harmonická, mierne korenistá.

Viac informácií

© Durdovansky 2019